Arsanız yoksa çok şey kaybettiniz demektir

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

İşinizde çok başarılı bir iş adamı olduğunuzu hayal ettiğinizi düşünün. Bunun için öncelikli olarak küçük bir işletme açtınız, kaliteli bir esnaflık deneyimi yaşadınız ve birçok müşterinizle harika bir iletişim kurarak çıtanızı bir adım üste yükseltiniz.

İkinci adımda sektörde artık bir şirket sahibisiniz ve çok sayıda çalışanınız, işyeriniz için kiraladığınız özel bir mülkünüz var. Sektörde belirli bir noktaya doğru ilerliyorsunuz lakin kira gideriniz diğer giderlerinizin bir adım önüne geçip şirketinize yük oluyor.

Buna rağmen şirket sahibi olarak ta iyi bir noktaya geldiniz. Artık bir markanın bayisi veya bir malın üreticisi oldunuz. İşte bu noktada artık sizin için üretim yerinizi veya bayiliğinizi konumlandırabileceğiniz öz malınız olacak bir işyeriniz mutlaka olmalıdır. Bu noktada bir işyeri satın almaktansa bir arsa satın alıp üstüne hayal ettiğiniz bir mimariyle işyerinizi konumlandırmak emeğinizin gerçek karşılığı olacaktır.

Bunu yapabilmek için şimdi hemen sahibinden satılık arsa ilanlarımıza göz atın, uzman ellerden satılık arsa alarak işinize bir adım önde başlayın