Astropay Kart Satın Al

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

astropay kart

Teknolojinin gelişiminde baş yapıtlardan birisi olan internet günden güne başkalaşım ve yeni imkanlar ile karşımıza çıkmaktadır. Artık hemen her iş alanı internet üzerinden hizmet ve reklam vermektedir. Online oyunlar, uygulamalar satılmaktadır. Bu uygulamaların ve uygulama içi alımların gerçekleştirilmesi için sanal ortama uyum sağlayan ödeme sistemleri geliştirilmiştir. Özellikle en çok kullanılan ve hayatın ayrılmaz parçası olan kredi kartları internet üzerinden yapılan harcamalarda kullanılmaktadır. Ayrıca banka hesaplarına erişimin sağlandığı banka kartları da oldukça önemlidir. bu gibi ödeme seçeneklerinin kullanılması için geliştirilmiş olan sistemlerden bir diğeri ise sanal kartlardır. Astropay kart ise bu sanal kartlardan Türkiye altyapılı olanıdır. Astropay Bayileri tarafından yani lisansı bulunan kişiler tarafından kolaylıkla elde edilebilecek olan bu kart yeni ödeme sistemleri arsında yerini almaktadır.

Astropay Bayilere Erişim

Astropay kart internet üzerinden alışveriş amaçlı kullanılan bir karttır ve Astropay bayilere erişim de yine internet üzerinden gerçekleşir. Bu bayileri Paykasa genel müdürlüğünden satıcı lisansı alır. Bu lisans ile birlikte Astropay kart satarlar. Paykasa karta erişmek için öncelikle bu bayiler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sonrasında içerisine dilediğiniz kadar bakiye yükleyip kullanıma açabilirsiniz. Kullanım kolaylığı açısından oldukça avantajlı olan Astropay kart Türkiye altyapılı olmasından dolayı kabul görme ve kullanılabilirlik oranı oldukça fazla olan ir sanal karttır.

Astropay Nasıl Kullanılır?

astropay cardAstropay kullananların genel anlamda en kolay alışveriş yaptıkları aşikardır. Hem güvenilir olması hem de diğer kart sistemlerinden ayrı olarak kupon sistemi ile çalışması oldukça kullanışlıdır. Astropay kart elle tutulur bir kart olarak değil, kupon olarak kullanılmaktadır. Kupon üzerinde bazı kod numaraları bulunur. Bu numaralar kartın kimliği olarak görülmektedir. İnternet üzerinden alışveriş yapmak için, örneğin bir oyun içinde alışveriş yapmak için satın alma sekmesinde ödeme seçeneklerinden Astropay kartı seçip ekranda beliren sekmeye ise kart kodunu yazmanız halinde sorunsuz olarak çalışır. Ayrıca ön ödemeli olması da gereksiz borç altına girmenizi engelleyecektir. Sistem açığı ve güvenlik zafiyeti bulunmayan astropay kartı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.