Geleceğin İstanbul'u Arnavutköy

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

Satılık Arsa

Her geçen gün yatırım yapma isteği çoğu kişide artışa girmekte. Özellik ile büyük yatırım yapmak isteyen firmalar ya da kurumlar sahibinden satılık arsa arayışlarına girmekte.

Arsa yatırımı yapmak isteyen ya da ev, otel, plaza vb. gibi yerlerin inşası için arsa satın almak isteyen herkes, arsayı her zaman sahibinden almak ister. Sahibinden alınan arsa sayesinde resmi işlemler gerektiği gibi yapılır ve bu da ileri zamanlarda dolandırıcılık mağduru olma gibi bir durumu ortaya çıkarmaz. Sahibinden alınan arsa ile birlikte istenilen konuşmalar ve görüşmeler hızlı ve kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Bu sayede de arsa güvenli bir şekilde satın alınır.

Arnavutköy Arsa

Karadeniz’e ve göllere kıyısı olan Arnavutköy yerleşim için ideal bir ilçe olmaktadır. Deniz ve göl seven herkes Arnavutköyde satılık arsa aramaktadır.

Satılık arsa arayanlar için en önemli kısım arsayı sahibin yaptığı ilandan bulmaktır. Bu sayede sahibi ile direk iletişime geçerek Arnavutköy’deki arsalar için de anlayışa gidilebilir.

Yatırım amaçlı satılık arsa arayanlar, arsa sahibi ile iletişime geçerek arsa hakkında daha iyi bilgi almalıdır. Böylece arsanın büyüklüğü ve bulunduğu konumu, komşuları, ulaşıma olan uzaklığı, fiziksel özellikleri gibi bir çok konuyu daha detaylı bir şekilde öğrenmiş olurlar.

Satılık arsayı yatırım amaçlı arayan içinler değil, her şahıs için de sahibinden satılık arsa almak önemlidir.

Çatalca Arsa

İstanbul’un yüzölçümü bakımından en büyük olan ilçesi Çatalca olmuştur. Konum olarak denize kıyısı bulunmaktadır. Ayrıca Yıldız Dağları’nın yükseltileri de Çatalca’da bulunmaktadır. Büyük bir bölümü de orman ile kaplıdır.

Doğayı ve denizi sevenler Çatalcada satılık arsa arayışlarına girmektedir. Burada kurulacak olan ev ya da yazlık sayesinde hem doğa ön planda olmaktadır hem de deniz.