İş yatırımı yapmak için doğru hamleler şarttır

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

Büyük şirketler yatırımlarına başlarken ilk önce sanayi planlamasının yoğun olduğu bölgelerde araştırmalara girişirler. Araştırmalara giriştikleri ilk konu ise kuracakları işyerinin arsasının yeridir. Evet bir şirket için hammaddelere erişilebilirlik, işgücü, zemin etüdü, bölgenin sanayiye olan yatkınlığı da hiç kuşkusuz çok önemlidir fakat arsanın bulunduğu yer ilk ve olmazsa olmaz araştırma konusudur.

Sanayi yatırımı yapmak isteyen şirketler alacakları arsaya kuracakları işyeri için kullanacakları hammaddelere ulaşımın rahat olmasını tercih ederler. Ayrıca bölgedeki işçi potansiyeli yani işgücünün bölgedeki hakimiyeti de çok önemlidir. Bölgedeki işçiyi istihdam etmek dışarıdan işçi bulmaktan daha masrafsızdır.Bunun içinde Arnavutköyde satılık arsa bulmaları daha avantajlı olur, hadımköy en büyük sanayi bölgelerden birtanesidir.

Sanayi yatırımlarının ilk ve değişmez koşulu olan arsa satın alırken mutlaka sahibinden satılık arsa internet sitemize bakmalısınız. Sanayi yatırımı için özel kategorilendirdiğimiz yatırım alanları ile sizi en uygun arsalarla buluşturacağımıza emin olabilirsiniz.

Bize ulaşmanız için tek yapmanız gereken hemen internet sitemize girmek ve arsa ilanlarını ziyaret ederek arsalar arasından istediğinizi seçmektir. Satılık arsa bizden alınır…