İstanbulun Gözdesi Arnavutköyde Satılık Arsa

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

İstanbul’da global firmaların uzun yıllar sonra ilk defa yatırım yapması ve İstanbul’un gerçek anlamda büyük bir yatırım merkezi haline dönüşmesi orta ölçekli yatırımcıları da heyecanlandırmayı başardı. 20 milyonluk devasa bir şehir dönüşen İstanbul, var olan semtleri itibariyle kentin nüfusunu karşılayamayacak seviyeye ulaştı. Söz konusu bu gelişim, yeni semtlerin veya yerleşim yerlerinin oluşmasına zemin hazırladı. Yıllardır İstanbul’un değerlenmeyen semtleri, yeteri kadar göz önünde olmayan yerleşim yerleri bu değişimle beraber kendine pay çıkarmayı başardı. Bunu sizler de satılık arsa ilanlarında gözlemleyebilirsiniz.

Özellikle Arnavutköy’de bu değişimin ciddi boyutlarda yaşandığını söylemek mümkün. Kanal İstanbul, İstanbul’un en büyük havalimanı ve 4 milyonluk İstanbul içinde yeni bir şehir projelerine ev sahipliği yapmaya hazırlanan semt, yatırımların da ilgi odağı olmayı başardı. Arnavutköy’de satılık arsa piyasasının son derece canlı bir halde olduğunu ve bedel anlamında da aynı artışı gösterdiği göz önünde bulundurulursa ileriye dönük yatırımlar için tercih edilebilir.

Arnavutköy’de sahibinden satılık arsa ilanlarının fazlasıyla bulunduğu sitemizde siz de kendinize uygun ücretler karşılığında arsa sahibi olabilirsiniz. Daha önceden sitemizi ziyaret etmediyseniz, ilk ziyaret için sizleri bekliyoruz!