İzmir Ve Adıyamanda Satılık Arsa

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

Sahibinden satılık evleri ve arsaları  bu site aracılığıyla bulabilirsiniz. Biz satıcıyla müşteriyi buluşturuyoruz.

İzmir Ayrancılara Gelmeden Satılık Tarlalar

İzmirde Ayrancılara gelmeden satılık tarlalar satışa sunulmuştur, tarlaların e devletteki konum ada parsel vs. fotolardaki gibi  belirtilmiştir.İlk  olarak e-devletteki görüntülere sonradan ise kendi çekimlerime yer verdim. Tarlanın birinin yanında harika orman arazisi bulunmaktadır. Tarla ormanda değildir. Gelelim fiyatlara ve ölçülere e -devlette 8403 metre kare  görünen tarla 5 mirasçılıdır istendiği taktirde  ise toptan 310.000 tl ye verilecek istendiği taktirde dönümü  45.000 türk lirasına verilecektir(1000 mtrekareyi aşarsa fiyata ekleme yapılacaktır) şayet 8 dönüm toplu alınırsa 310 bin tlye ufak çaplı bir  pazarlık uygulanır.Yeri internetten bakarsanız torbalı demirciköy tarafındada bulunmaktadır. Diger tarlada Efeoglu piknik yeri arkalarnda kalıyor 15 dönüm arazi üzerindedir. Kendi hakkı olan 2250 metrekare alanı dönümü 100.000 tl dir. istendiği taktirde ise küçük 2b arazisi vardır içine ev koyabilirsiniz(tarlanın aslı2b değil) Mal müşteriye satılır fiyatlar pahalı değildir aksine ucuzdur, taşınmaz değer kaybetmez aksine değer  kazanır. Pazarlık her halükarda vardır. Üstelik arsa fiyatlarıda çok pahalı değildir

 

Adıyamanda Sahibinden Satılık Arsa

Sulak arazileriyle ünlü bir şehir olan Adıyaman, ününü Atatürk Barajı’nın yapılması ile arttırmıştır, tüm dünyada bilinen Nemrut dağı lahitlerine ev sahipliği yapan bir Güneydoğu Anadolu efsane şehrimizdir.

Adıyaman ilinin  Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun ortak iklim koşullarının yaşandığı bir yerde bulunmakta olup ve Atatürk barajı sayesinde su potansiyeli artmış bu durumdada şehirde daha önceden var olan sert iklimide yumuşatmıştır. Ekonomisinin tarım ve hayvancılığada dayandıran kentimiz  bilinen kentte ayrıca kültür turizmciliği de yaygın olarak sürdürülmektedir yapılan önemli geçim kaynaklarından biridir.Adıyaman’dan sahibinden satılık arsa satın alarak sulak arazilerde tarım üretimi çok güzel bir şekilde  yapılabilir, her türlü sebze ve meyve mahsulünü tarlalarınızdan rahatlıkla yetiştirebilirsiniz. Ayrıca aldığınız satılık arsada küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştirerek ekonominizi ayakta tutma şansınızda çok yüksek olacaktır. Bilinmelidir ki Adıyaman’da alacağınız bir arsada inşa edeceğiniz çiftliğinizde  size hayatınızın en keyifli ve verimli dönemlerini yaşatacaktır. Adıyaman’dan arsa satın almak isteyenleri dünyanın en güzel baraj şehrinin en ılıman iklimli doğasına ve verimli tarlalarının bereketini tatmaya davet ediyoruz.