Paykasa Kart Türkiye Bayi

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

Paykasa internet üzerinde veya gülük yaşamınızda işlerinizi kolaylaştıracak, güvenli, hızlı ve gizli bir şekilde ödeme yapmak için oluşturulan bir ödeme sistemine verilen genel isimdir.

Paykasa kart online olarak yapılacak harcamalar üzerine oluşturulmuş olan ön ödemeli yani; paykasa kart içine yüklediğiniz miktardaki parayı kullanma ile oluşmuş bir kupon sistemidir ve kullanılması son derece basittir. Paykasa kartın en temel amacı ise: kullanıcılarına alışveriş esnasında sorunsuz, kolay bir ödeme imkanı ve alışveriş keyfini yaşatmaktır.

Peki bu kartı nasıl kullanırız ?

Paykasa Kart Türkiye Bayi

Paykasa kartınız ile online bir şekilde ödeme yapmak istiyorsanız sistem üzerinden ödeme yollama menüsünü kullanarak buradan paykasa kartınızı seçmeniz ve size sistem tarafından özel olarak verilen 16 haneli dijital kart numaranızı girmeniz yeterli olacaktır. Ödemenizin hiçbir sorun olmadan yapıldığını saniyeler içinde göreceksiniz ve iyi ki bu sistemi kullanıyorum diyeceksiniz. Eğer sisteme nasıl kayıt olacağım derseniz; yapmanız gereken tek şey size verilen veya gönderilen formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup paykasa bayi internet adresine göndermek olacaktır. Daha sonra kişisel e-posta adresinize gelen aktivasyon linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Paykasa bilindiği üzere ön ödeme ve kupon ile çalışan bir sistemdi fakat bu kupon kodu nedir ve nasıl alınır diyorsanız burayı çok dikkatle dinleyin. İlk başta paykasa Türkiye resmi web sitesine giriş yapın. Menüden satın alacağınız kupon değerini ve miktarını seçin. Bir sonraki adımda ödeme şeklinizi seçin ve ödemenizi yapın. En son adım ise e-posta adresinize gelen maili onaylayın. Kupon sistemi bu şekilde başarılı bir şekilde işliyor. Dakikalar sonra kuponun hesabınıza yansıdığını göreceksiniz. Kartı nerde kullanırım diyorsanız: paykasa kartınızı dünya üzerinde 120.000den fazla alışveriş sitesinde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Paykasa bozum ve paykasa satın alma olaylarını ilerleyen makalelerimde detaylı bir şekilde açıklayacağım. En son değineceğim nokta ise bu kupon kodları ne kadar güvenilir diye soran kitleler için olacaktır. Paykasa kupon kodları son derece güvenilirdir. Sistemin size verdiği 16 taneli kodu güvenliğiniz için hiç kimseyle paylaşmayınız. Kodu kimseyle paylaşmadığınız sürece son derece güvenilirdir.