Sahibinden Satılık Arsalar

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

Günümüzde herşeyin internet yoluyla satıldığı bu günlerde sizlere ev, çiftlik özelliklede arsanızı satmak için bir site önereceğim bu sitede gayrimenkullerinizi kolay bir şekilde satışa çıkarabilirsiniz üstelik ücretsiz. İlanınızı vermek için ilk önce siteye kaydolmanız gerekir. Kaydolduktan sonra girişinizi yapıp ücretsiz ilan ver kısmından kolayca ilanınızı verebilirsiniz. Eğer niyetiniz arsa satmak değilde almak ise yine doğru yerdesiniz. Kolay ve düzgün site arayüzü ile istediğiniz şehirden, semtten arsa arayabilir arsanın özelliklerini oturduğunuz yerden inceleyebilirsiniz. Sahibinden satılık arsa üzerine kurulmuş olan site sadece arsa satmamaktadır. Evler, dükkanlar, çiftlik ilanlarıda verebilirsiniz. Site sayfası 6 farklı bölümden oluşmaktadır bu bölümler şöyle sıralanmaktadır. Ana sayfa, İlanlar, Vitrin, Harita, Mağazalar, Haberlerdir. Sitede bu bölümlerde kolaylıkla gezinebilir dilediğiniz şekilde arsa bakabilirsiniz. Arsalarımıza güveniyoruz sitemize girerek kolay bir şekilde arama yaparak istediğiniz arsaya veya gayrimenkule hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sitemize kolay bir şekilde girebilirsiniz arama yapabilirsiniz arsaları inceleyebilirsiniz.

İstanbulda Sahibinden Satılık Arsa

istanbulda sahibinden satılık arsa ve Arnavutköyde satılık arsa fiyatları , çatalcada satılık arsa almak istiyorsanız  gelecek adına güzel yatımlar yapmak istiyorsanız eğer sizleri ofisimize bekliyoruz gelemiyorsanız eğer  iletişime geçerek daha detaylı bilgi  alabilirsiniz

Trabzon Şalpazarında Acil Satılık Kelepir Fiyata Arsa

TRABZON ŞALPAZARI AĞIRTAŞ MAHALLESİİNDE SATILIK 1530 M2 ÜÇTE BİRİ ORMAN .EN AZ ON YILLIK YAKACAK.YÜKSEK RAKIM MÜTHİŞ DOĞA GÜZELLİĞİ YAYLAEVİ YAPMAK İÇİN İDEAL.CİDDİ ALICILAR İÇİN PAZARLIKPAYI VARDIR.

Boyalıkta Sahibinden Satılık Arsa

Yeni şehir projesi,kanal istanbul ve 3. Havalimanına ve  projeleri için devlet planlama teşkilatının rezerve alanına göre  alınarak ilan ettiği boyalıkta sahibinden satılık arsa 4000 m2.