Sahibinden Satılık Gayrimenkul

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

Sahibinden 

İlanınızı vermek için ilk önce siteye kaydolmanız gerekir. Kaydolduktan sonra girişinizi yapıp ücretsiz ilan ver kısmından kolayca ilanınızı verebilirsiniz. Eğer niyetiniz arsa satmak değilde almak ise yine doğru yerdesiniz. Kolay ve düzgün site arayüzü ile istediğiniz şehirden, semtten arsa arayabilir arsanın özelliklerini oturduğunuz yerden inceleyebilirsiniz. Sahibinden satılık arsa üzerine kurulmuş olan site sadece arsa satmamaktadır. Sahibinden satılık arsa üzerine kurulmuş olan site sadece arsa satmamaktadır. Evler, dükkanlar, çiftlik ilanlarıda verebilirsiniz. Site sayfası 6 farklı bölümden oluşmaktadır bu bölümler şöyle sıralanmaktadır. Ana sayfa, İlanlar, Vitrin, Harita, Mağazalar, Haberlerdir. Sitede bu bölümlerde kolaylıkla gezinebilir dilediğiniz şekilde konut bakabilirsiniz.

1.İmrahorda Sahibinden Satılık Arsa

imrahorda sahibinden satılık arsa ve İmrahor Arnavutköyün bir mahallesidir burada  yapılaşma var ve genel olaral imar içerisindende kalmaktadır.İmrahor 3.havalimanınada çok yakındır mesafededir devletin arnavutköy bölgesine yaptığı projelerle en çok değerlenen bölgeler arasın da kalmaktadır.

2. Arnavutköyde Satılık Arsa

Arnavutköyde imarlı arsa ve arnavutköyde yatırım yapmak istiyorsanız eğer geleceğin İstanbulu Arnavutköye sizide bekliyoruz. Son zamanların yükselen değeri Arnavutköy alıcılarına kazandırmaya devam etmektedir. Fiyatların her sene tavan yaptığı bu bölgede sizde geç kalmayın.

3. İmrahorda Satılık Arsa

İmrahorda satılık arsa imrahor Arnavutköyün bir mahallesi olup yeni 3. havalimana da çok yakındır. Arnavutköyde satılık arsa alanların çogu bu bölgede bulunmaktadır imar duruma var  ama genellikle villa imarlıdır. Sizlerde iyi bir yatırım yapmak mı istiyorsanız  imrahora yatırımlarınızı bekliyorum daha detaylı bilgi almak istiyorsanız eğer hemen iletişime geçebilirsiniz.

4. Edirne Lalapaşada Sahibinden Satılık Arsa

Edirne lalapaşada sahibinden satılık arsa bulunmaktadır. Son zamanların en gözde merkezi edirnede sizde yer sahibi olmak istiyorsanız acele etmeniz lazım çünkü gün geçtikçe fiyatlar yükseliyor. Lalapaşada satılık arsa.