Sahibinden Satılık Konut

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

Sahibinden satılık arsa üzerine kurulmuş olan site sadece arsa satmamaktadır. Evler, dükkanlar, çiftlik ilanlarıda verebilirsiniz. Site sayfası 6 farklı bölümden oluşmaktadır bu bölümler şöyle sıralanmaktadır. Ana sayfa, İlanlar, Vitrin, Harita, Mağazalar, Haberlerdir. Sitede bu bölümlerde kolaylıkla gezinebilir dilediğiniz şekilde konut bakabilirsiniz.

Sahibinden Satılık Daire

Acil satılık olan daire İstanbul, Esenler, Fatih Mahallesinde bulunmaktadır. 4 yıllık bina 2+1 85 metrekaredir. Tek katlıdır. Amerikan mutfak bulunur. 85 m^2 fiyatı 160 bin tldir.

Arnavutköy Merkezde Cadde Cephe Satılık Lüx Dublex Daire

Arnavutköy merkezde satılık dublex girişleri ayrı bulunan,su ,doğalgaz,elektrik saatleri ayrı eski edirne asfaltına cephesi bulunan. jandarma 50m² metrekaredir, Cemal  reşitbey  ilk okulu ve  mehmet  akif ersoy orta  okuluna  30m² mesafede bulunan . 1,500 TL kira getirisi vardır. Çatının  en düşük yeri 2,35 Cm arnavutköy devlet  hastanesine mesafesi yakındır.Vadi parka yakın konumdadır. Arnavutköy Belediyesi tarafından hayata geçirilen modern yaşam projelerine, yenilere eklenerek devam edilmektedir. Arnavutköy Belediyesi ilçeye kazandırdığı büyük projelerle, adından söz ettirmeye devam etmektedir. Bölge halkının daha ferah ortamlarda zaman geçirebilmesi adına  yapımı tamamlanan büyük şehir parkları, köy meydanları ile yapımı bitmek üzere olan yönetim ve yaşam merkezine yenileri her geçen gün yenisi ekleniyor. Arnavutköy Belediyesi tarafından yıllardır ulaşım müdürlüğüne bağlı olarak kullanılmakta olan ; kademe binası, araç bakım atölyesi ve itfaiyenin bulunduğu bölge, yaşam alanına dönüştürülmektedir. Hayal edilen Bir Yaşam Merkezi Arnavutköy Belediyesi tarafından projesi hazırlanan yaşam merkezi, 33.192 m2 alana inşa edilecektİr. İlçe halkına hizmet edecek olan yaşam merkezi, modern teknolojinin son yenilikleriyle donatılacaktır. Kültür Merkezi, ticarethanelerve  süs havuzları, çocuk oyun alanları ve rengârenk peyzaj düzeniyle, bugüne kadar hep hayal edilen bir yaşam merkezi, Arnavutköy’e kazandırılacaktır. Sahibinden satılık konutta bunun içindir. Burada çocuklarınız dilediği gibi koşup eğlenip oynarken siz de ayrıcalıklarla donatılmış bir yaşam merkezinin keyfini çıkaracaksınız. 4+2 oda sayısı bulunan evde 200 m^2 dir. 340 bin tl satış fiyatıdır.