Sahibinden Ucuza Tarla Ve Arsa

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

Sahibinden satılık evleri ve arsaları  bu site aracılığıyla bulabilirsiniz. Biz satıcıyla müşteriyi buluşturuyoruz.

Boyalık Tek Tapu Havaalanının Yanında Kupon Yer

Boyalık cadde yanı OLAN otobanın 500m mesafe havaalanına 5 km kanal istanbulun yanıbaşında doğa ile iç içe 9737m² tek tapu son fırsat sonradan pişman olmayın fırsat bu fırsat bundan daha uygun arsa yoktur. 9137 m^2 olan arsa 1.250.000 fiyatıyla dikkat çekmektedir.

Dursunköy Kanal Manzaralı Kelepir Yer

Arnavutköy dursunköy mah. 200 m²hisse.kanal manzaralı uzun koruma tepe nokta sahibinden.üçüncü havaalanına yakın geleceği parlak. fısat kaçmadan sizde yatırımınızı yapın. 200 bin m^2 si 60.000 tldir.

Çatalca Çakılda Sahibinden Tek Tapulu Yer

Çatalca Çakılda sahibinden tek tapulu yer villaların olduğu bir bölgede bulunmaktadır. sizde villa yapmak isterseniz izin alıp yapacagınız bir bölgedir manzaralı bir doğa harikasıdır simdi den alıcısına hayırlı olsun . 1270 mere karesi 200.000 tldir.

Balabanda Sahibinden Satılık Ucuz Tarla

Balabanda sahibinden satılık ucuz tarla 1443 m2 çevrili ağaçlandırılmış bahçemiz köye ve imar planı ,caddeye çok yalın mesafededir. 1.443 m2 220.000 Tldir.

Büyükçekmece Kamilobada Sahibinden Satılık Arsa

Büyükçekmece kamiloba da sahibinden satılık arsa.Otabanın yanında.gişelerin yanı denize yakın kelepir fırsatı kaçırmayın.Müstakil arsa 2938m² Kumburgaz sahile 1km mesafe de. 2938 metrekaresi 600  bin tldir.

Arnavutköy Dursunköyde Sahibinden Kanal Manzaralı Arsa

3.cü havaalanı ve kanal istanbul projelerinin yanıbaşında yatırımlık fırsatı sahibinden 1710m² arsa daha ucuzunu bulamazsınız yoktur. Açıklanması beklenen kanal istanbulun açıklanmasıyla beraber yatırmış olacağınız paranın iki katını kazanma şansını kaçırmayın. Arnavutköyde satılık arsalar kazandırmaya devam ediyor.

ÇATALCA İLÇESİ KABAKÇA MAHALLESİ 2350 M2 3 KATLI MÜSTAKİL EV

3 katlı müstakil villanın özellikleri 1" KAT MÜSTAKİL GİRİŞLİ BAHCELİ  1 ODA SALON AMERİKAN MUTFAK WC ŞÖMİNE2" KAT  TERASLI GİRİŞ DUBLEXS İÇTEN MERDİVEN 4 ODA 2 SALON 1 MUTFAK 1 BANYO 2 WC  4 BALKONBAHCE ÖZELLİKLERİ IŞIKLANDIRMALI  YÜRÜYÜŞ PARKURU RENKLİ LET PROJEKTÖRLERİETRAFI PANAL ÇİT VE JİLET TELLE CEVRİLİdir. Ayrıca arsa sahibinden satılıktır.