Satılık Ev Ve Arsalar

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

Kolay ve düzgün site arayüzü ile istediğiniz şehirden, semtten arsa arayabilir arsanın özelliklerini oturduğunuz yerden inceleyebilirsiniz. Sahibinden satılık arsa üzerine kurulmuş olan site sadece arsa satmamaktadır.

  1. BEYAZŞEHİR GİRİŞİ (TKN YONCA YANI) 1074m2+1192m2 DAİRE KARŞILIGI 

MİMARSİNAN SERKENT KARŞISI TOKİ GİRİŞİNDE KÖŞE BAŞI TEK TAPU ARSA (TEKİN YONCA 3 YANINDADIR DUVAR KOMŞUSUDUR ) 1074m2 + 1192m2DİR KESİNLİKLE PARAYLA SATILIK DEGİLDİR DAİRE KARŞILIGI İNŞAAT FİRMASINA VERİLECEKTİR ÖNÜNDEKİ YOL 15METRE VE 20 METREDİR KAKS 1.6 DIR DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN MÜŞTERİTEMSİLCİMİZLE GÖRÜŞÜNÜZ.

2. Arnavutköyde imrahorda satılık arsa

Arnavutköyde imrahorda satılık arsa 3.havalimanına çok yakın yürüme mesafesinde olan arsamız gelecek için çok mükemmel yatırım her sene %50 değer kazandırır sizde bu pastadan payınızı almalısınız istiyorsanız acele edin.

3.Ankarada Sahibinden Satılık Arsa

Ankarada sahibinden satılık arsa alarak gelecekte ki hallerinizi gerçekleştire bilmelisiniz. Sizinde bildiğiniz gibi arsa yatırımı her zaman kazandıran bir yatırım olmuştur üstelik uzun vadede çok kazandıran bir yatırımdır. Ankarada sahibinden satılık arsa almak istiyorsanız sitemizde girerek Ankarada satılık arsa diye arama yaparakta Ankarada kendinize göre en uygun ilanı seçebilirsiniz. Not : Bu ilan bilgi amaçlıdır arama bölümünden Ankarada satılık arsa diye arama yaparak ilanlarada ulaşabilirsiniz.

 

4. Adanada Sahibinden Satılık Arsa

Adanada sahibinden satılık arsa alarak gelecekte ki hallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizinde bildiğiniz gibi arsa yatırımı her zaman kazandıran bir yatırım olmuştur ve olmaktadır ve uzun vadede çok kazandıran bir yatırımdır. Adana da sahibinden satılık arsa almak istiyorsanız sitemizde girerek adana da satılık arsa diye arama yaparak adana da kendinize göre en uygun ilanı seçebilirsiniz. Not : Bu ilan bilgi amaçlıdır arama bölümünden adanada satılık arsa diye arama yaparakta ilanlara ulaşabilirsiniz.