Satılık Kiralık Arsalar

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

Sitemizin Kolay ve düzgün site arayüzü ile istediğiniz şehirden, semtten arsa arayabilir arsanın özelliklerini oturduğunuz yerden inceleyebilirsiniz. Sahibinden satılık arsa üzerine kurulmuş olan site sadece arsa satmamaktadır.

Tekirdağda Sahibinden Satılık Arsa

İstanbul’un yakın komşusu olan, yatırımcının yeni ve güzel yatırım merkezi: Tekirdağ; özellikle İstanbul’un artık sanayi gelişimini kaldıramamasıyla tercih edilen şehirlerin başında yer alan tekirdağımız ve başında gelen bir yatırım merkezidir. Sanayiye ve tarıma uygun toprakları ile Tekirdağ son yıllarda yatırımcılarının yeni gözdesi olup ilgisini çekmeyi başaran gözde şehirlerden biri olmayı başarmıştır.Tekirdağ, devlet eliyle yapılan otoyol projeleriyle İstanbul’a daha da yaklaşmış saat mesafesi azalıp zamandanda tasarruf edilmiştir, daha kolay ulaşılabilir bir kent konumuna gelmiştir. Şüphesiz ki İstanbul’a olan yakınlığı kentin en önemli avantajlarından biridir.Tekirdağ’da sahibinden satılık arsa alarak yapabileceğiniz bazı şeyler hakkında bir fikir sahibi olmanızda yarar vardır. Mesela arsanız üzerine güzel bir çiftlik kurarak veya bahçeyle uğraşarak  seracılık yapabilirsiniz. Ayrıca büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştirebilirsiniz.Tekirdağ’da ki satılık arsalardan alarak yapabileceğiniz en önemli iş kesinlikle yatırım yapacak olanları takip etmek ve yatırım zamanlarında onlara sahibi olduğunuz arsaları en iyi şekilde pazarlayıp satmaktır. Daha önce bazı arsa yatırımcıları Türkiye’nin en büyük beyaz eşya üreticilerinden birine ve yine Türkiye’nin kaliteli halı üreticilerinden birine Tekirdağ’dan arsa satmış olup ve yüksek kazanç elde etmişlerdir.

Çatalca Çakılda Sahibinden Tek Tapulu Yer

Çatalca Çakılda sahibinden tek tapulu yer olan  villaların olduğu bir bölgede sizde villa yapmak isterseniz izin alıp yapacagınız bir bölgede bulunmaktadır manzaralı bir doğa harikasıdır çatalcada satılık arsa almak isteyene şimdi den alıcısına hayırlı olsun .

3. Arnavutköy Dursunköyde sahibinden kanal manzaralı arsa

3.cü havaalanı ve kanal istanbul projelerinin yanıbaşında yatırım yapma fırsatı sahibinden 1710m² arsa daha ucuzu yoktur. Açıklanması beklenen kanal istanbulun açıklanmasıyla beraber yatırmış olacağınız paranın iki katını kazanma fırsatını kaçırmayın. Sahibinden gayrimenkullerinizi bu şekilde satılığa çıkarabilirsiniz.