Satılık Tapulu Arsalar

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

Kolay ve düzgün site arayüzü ile istediğiniz şehirden, semtten arsa arayabilir arsanın özelliklerini oturduğunuz yerden inceleyebilirsiniz. Sahibinden satılık arsa üzerine kurulmuş olan site sadece arsa satmamaktadır.

1.İstanbulda Sahibinden Satılık Arsa

istanbulda sahibinden satılık arsa ve Arnavutköyde satılık arsa, çatalcada satılık arsa almak istiyorsanız  gelecek adına güzel yatımlar yapmak istiyorsanız sizleri ofisimize bekliyoruz gelemiyorsanız iletişime geçerek daha detaylı bilgi  alabilirsiniz. İstanbul, Şişli, Mecidiyeköy Mah. Bulunmaktadır. Fiyatı ise 200 tl dir.

 

2. Çatalca Çakılda Sahibinden Tek Tapulu Yer

Çatalca Çakılda sahibinden tek tapulu yer villaların olduğu bir bölgede sizde villa yapmak isterseniz izin alıp yapacagınız bir bölgedir manzaralı bir doğa harikasıdır simdi den alıcısına hayırlı olsun . 1270 metrekaresi  200.000 tldir.

3. Gemlik Satılık Zeytinlik

Gemlik Kurtul mahallesi DELİBEY MEVKİİNDE Osmangazi koprusune entegre olacak yeni Izmir-istanbul otobaninda baglanti noktasina 1112 metre uzaklikta kaliyor.Gezmek görmek istiyenlere Bursa Gemlik yolunda giderken SAĞ dan tunele gecis Solda kaliyor.Bursa_Gemlik asfalt yola 250 metre yakininda KADASTRO yoluna 41 metre cephesi var . kanalizasyona suya elektriğe 2 parsel 40 adet zeytin 3 ceviz 4 adet yemiş agaclari mevcuttur.Hakim tepededir. 1163 parsel 2 pafta enson eve 2 parsel mesafededir. Bursa, Gemlik, Kurtul Köyünde konumlandırılmaktadır. 1354 metre karesi 80.000 tl dir.

4. Geyikbayırı'nda Sahibinden Muhteşem Yatırımlık Arazi

Geyikbayırı ve Çağlarca'ya 750m Mesafede Antalya'ya en yakın Yayla Arsası,Sahibinden Müstakil Tapu ve Konyaaltı'na 19km mesafededir. Kadastro Yolu ve Suyu Vardır.İçerisinde 60 Nar Ağacı,2 Ceviz Ağacı, 2 Kiraz Ağacı ve daha birçok çeşit meyve ağacı bulunmaktadır. Tabiat harikası olan bu yer yatırımlık bir arazidir.Çevresinde birçok bahçe bulunmaktadır.Arazi çevresi tel ile kapalıdır ve içerisinde 1 adet ahşap yapım depo bulunmaktadır. Konut ihtiyacımdan dolayı satmaktayım.Antalya'da konut ile takas düşünebilirim. 2024 m^2 olan arazi 185.000 tl dir.