Yatırımcısını sıcak karşılayacak bir kent: Yalova

Facebook da Paylaş Twitter da Paylaş

Yalova; Kocaeli ve Bursa gibi iki büyük ve toprağı verimli kentin arasında konumlanmış yeni bir şehrimizdir. Yaşayanına sağlıklı ve gürültüden uzak bir yaşam vaad eden Yalova, yatırımcısına ise kalkınmakta olan şehirler planına dahil bir il olması hasebiyle yüksek kazanç vaat etmektedir.

Yalova, Kocaeli ve Bursa arasında kalan henüz sanayi yükünü çok fazla almamış yatırıma açık bir şehirdir. İstanbul’a da yakın bir şehir olması dolayısıyla İstanbul’dan kaçarak yatırımını İstanbul yakınındaki şehirlere kaydıran sanayicilerinde gözbebeği şehirlerinden biri olan Yalova’dan satılık arsa almak şimdilerde çok ama çok karlı bir yatırımdır.

Yalova’da arsalarını satan kişilerin sahibinden satılık arsa ilanlarını takip edebilir, yapacağınız yatırıma en uygun arsayı seçebilirsiniz. Arsanızı seçerken sadece fiyatının uygunluğuna değil, tarım için kullanacaksanız verimli bir alanda olmasına, sanayi için kullanacaksanız şehre ve hammaddeye olan yakınlığına, çiftlik olarak kullanacaksanız toprağın verimi ve eğimine dikkat etmenizi tavsiye eder Yalova’da yapacağınız arsa yatırımı için şimdiden size bol kazançlar dileriz.