İşyeri - Kiralık - Tamirhane

× Maalesef arama kriterlerinize ait ilan bulunamadı lütfen tekrar deneyin...

Konut sektöründe birçok insan mülk edinmek için doğru zamanı kollar. Küçük birikimler doğru yatırımlarla ciddi karlar elde edinmeye neden olabilir. İlanların incelenmesi için sitemizde bulunan bu kategoriden ilgili il ve ilçeleri seçerek aradığınız yer hakkındaki ilanları bulabilirsiniz.

 

Komisyoncudan ya da sahibinden satılık ilanlar listesini inceleyerek aradığınız evi kolayca bulabilirsiniz. Yatırımcılar için uygun fiyatlı arsalar, kelepir daireler ya da yen konut projelerindeki konutları satın almak istediğinizde her gün yeni eklenen ilanları inceleyerek bütçenize uygun mülkleri bulabilirsiniz.

 

Satılık ve kiralık evler, yatırımlık arsalar, fırsatlar ve kar elde edeceğiniz birçok yatırım fırsatına ulaşmak istediğinizde en ekonomik şekilde satın alacağınız sahibinden konutlara ulaşabilirsiniz. Her zaman uygun fiyatlar ve doğru fırsatlara ulaşmak istediğinizde sitemizden Türkiye’nin her yerindeki gayrimenkul ilanlarına ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul başta olmak üzere birçok büyükşehirdeki konut ilanları ve arsa ilanlarını inceleyebilir, gayrimenkullerinizi sitemiz üzerinden vereceğiniz ilanlarla satışa çıkarabilirsiniz.